Маршрути курсування трьох пасажирських потягів, що прямують до Полтави, змінено. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».
Зауважується, що це зроблено «з технічних причин».
Йдеться про потяги:
- № 722 Київ—Харків;
- № 22 Львів—Харків;
- № 150 Чернівці—Полтава.
«Зазначені поїзди замість Миргорода та Полтави-Київської тимчасово прямуватимуть через Ромодан, Кременчук та Полтаву-Південну. Час у дорозі збільшиться орієнтовно на 5 годин, — зауважили у пресслужбі та додали: — У разі потреби для уточнення інформації щодо ва ріантів пересадок звертайтеся до вокзальних чергових або поїзних бригад».
Як повідомив «Суспільному» заступник директора філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Шевченко, зранку 4 липня відбулося сходження вантажного вагона на одноколійній дільниці на станції Яреськи поблизу Полтави. «Відповідно три наші поїзди, які прямували в напрямку Полтави та Харкова, наразі затримуються. Їх пустили обхідним шляхом через Ромодан, Кременчук та Полтаву-Південну», — уточнив посадовець.
Нагадаємо, що через обстріл Дніпра 28 червня два потяги вирушили із затримкою.
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики