Новини

В одній із областей РФ сталося п’ять сходжень рухомого складу за місяць

В Челябінській області РФ у квітні зафіксовано п’ять випадків сходжень рухомого складу із рейок. Про це пише Rail.insider із посиланням на «РЖД-Партнер».

За офіційними даними, на залізниці у Челябінській області, сталося щонайменше п’ять сходжень вагонів із рейок. Так, 4 квітня на території вагонного депо Верхній Уфалей під час маневрових робіт вагон зійшов із рейок.

Натомість 6 квітня на 2109 км поблизу станції Чурилово сталося сходження двох вантажних вагонів, що рухались у складі вантажного поїзда № 2868. Також ніхто не постраждав. А 13 квітня на під’їзній залізничній колії Челябінського металургійного комбінату з рейок зійшов електровоз 447ВЛ10 одним візком без перекидання.

Після цього, 17 квітня, під час перебування вантажного поїзда № 2319 на 1944 км станції Золотоуст сталося сходження усіма колісними парами порожньої цистерни пожежного поїзда. За тиждень на під’їзній колії станції Баландино сталося сходження залізничної бурильно-шліфувальної машини двома колісними парами і вагона з краном однією колісною парою.

Проте і в червні вже є один серйозний інцидент: вантажний потяг зіштовхнувся з бульдозером. Аварія сталася увечері 6 червня на станції Флюсова Південно-Уральської залізниці під час прямування вантажного поїзда № 2648. Потяг зачепив бульдозер, який проводив роботи на сусідній колії. У результаті три вагони зійшли з рейок. Водій бульдозера зазнав травм та госпіталізований до лікарні.

Нагадаємо, що останніми днями у російському Саранську на цистерну з газом впав кран, а також згорів локомотив фірмового потяга Волгоград—Москва.

До цього у РФ зійшли з рейок дев’ять вагонів із вугіллям, водночас через розмив насипу в Брянській області пішов під укіс тепловоз.

Окрім того, у Свердловській області РФ зійшли з рейок сім вагонів вантажного поїзда із щебенем.

Читайте також