Новини, Перевезення

Вантажні перевезення поки не відчули впливу італійського страйку, — Валерій Ткачов

На загальних обсягах вантажних перевезень станом на 13 жовтня не відбилася акція протесту ряду залізничних профспілок, розпочата напередодні. Про це у відповідь на запитання Rail.insider сказав заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

«Поки що ми не відчуваємо негативних наслідків цих дій. Якщо такі фактори спостерігатимуться, то, думаю, будуть передислоковані локомотивні бригади, щоб врегулювати питання. До того ж проводитимуться переговори з робочим колективом. На мій погляд, більш суттєвим фактором, який може погіршити ситуацію з перевезеннями, є технологічні вікна для ремонту колій», — повідомив він.

За інформацією, наведеною під час онлайн-наради із зерновиками 13 жовтня, Валерій Ткачов розповів, що напередодні (у вівторок, 12 жовтня) навантаження становило 2334 вагони. Загалом же за 12 днів місяця перевезено 1332 тис. т зернових, що на 139 тис. т (або на 12%) більше за аналогічний період торік.

Проте, за словами фахівця, проблемою є нерівномірність навантаження. Мало роботи було в перших числах місяця. Крім того, є просідання у вихідні дні. Так, у неділю, 10 жовтня, навантажили 1758 вагонів, тоді як у понеділок, 11 жовтня, цей показник сягнув 2238 одиниць. Напередодні вихідного дня також навантаження становило понад 2 тис. вагонів.

Як повідомлялося раніше, учора не відправилися в рейс окремі поїзди з вантажами аграрних компаній.

Читайте також