Новини, Відео, Проекти, Рухомий склад, Спецпроєкт : Колесо

(Відео) В Amsted Rail розповіли, коли в Україні сертифікують литі колеса

Серед головних причин, чому в Україні досі немає литих коліс — відсутність стандарту (ДСТУ/ДЕСТ) для виробництва литих коліс чи їхньої сертифікації і використання. Про це на Rail Cargo Business Forum розповів директор з розвитку ринку в СНД і Європі та голова представництва Amsted Rail Company, Inc. в Україні Ерік Пол Луманн. В ексклюзивному коментарі журналістам Rail.insider пан Луманн повідомив, що ситуація з сертифікацію литих коліс може змінитися вже впродовж 4-х місяців.

«Минулого тижня ми подали заявку на розгляд технічних умов, які розроблені для литих коліс. Ми сподіваємося, що заявка буде розглянута найближчим часом. Ми сподіваємося отримати сертифікат на литі колеса в найближчі три-чотири місяці», – заявив Луманн.

Також експерт зазначив, що український бізнес підтримав прихід коліс виробництва Amsted Rail на наш ринок:

«У нас підтримка приватного сектору. До нас багато компаній звернулися, тому вони хочуть купувати литі колеса. Вони будуть підтримувати процес сертифікації коліс на ринок».

Зазначимо, що суцільнокатані колеса потрібні й Україні, але  єдиний завод у країні, який їх виробляє (КП “Інтерпайп”) не забезпечує потреб ринку України повною мірою і  ставить у пріоритет свою присутність на ринку СНД і, зокрема, ринку суцільнокату в Росії. Наші журналісти спробували розібратися, чому колесо в дефіциті й постійно дорожчає. Читайте про це в матеріалі: Без аргументів, або чому дорожчає українське колесо?

Детальніше дивіться в інтерв’ю:

[democracy id=”11″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також