Новини, Укрзалізниця

Відремонтований паротяг вийде на колію Київської дитячої залізниці 3 липня

Київська дитяча залізниця запроваджує рейси із відремонтованим паротягом Гр-336 з 3 липня. Про це написав очільник напрямку вузькоколійних залізниць УЗ Олег Заблудовський у Telegram, передає Rail.insider.

За словами посадовця, 29 червня на столичну дитячу магістраль повернувся паротяг Гр-336. Цей раритетний локомотив 1951 року випуску відкривав рух Малою Південно-Західною сім десятиліть тому.

«У грудні минулого року паротяг відправили на ремонт до локомотивного депо ТЧ-12 Сновськ, що на Чернігівщині. До речі, протягом місяця паровоз перебував в окупації, але після звільнення міста роботи були завершені, і старенький локомотив повернувся на рідну магістраль», — пояснив Олег Заблудовський.

 

Оновлений паровоз можна буде побачити у роботі вже у неділю, 3 липня.

«Запрошуємо всіх на захід, приурочений поверненню старожила Київської дитячої залізниці! Планується, що паровоз Гр-336 курсуватиме кожні перші та останні вихідні місяця, а також по святкових днях», — написав представник УЗ.

Захід розпочнеться о 09:00.

Місце проведення: м. Київ, Сирецький парк (вул. Парково-Сирецька, 4).

Нагадаємо, що Київська дитяча залізниця відкрила сезон 4 червня. Рух потягів здійснюється з четверга по неділю. У будні — з 10:30 до 17:10, у вихідні — з 10:30 до 18:50.

Читайте також