Новини, Укрзалізниця

Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено локомотиви

Уночі з 10 на 11 квітня ще одна залізнична станція на Сході країни потрапила під обстріл російських військ. Про це у своєму Telegram-каналі написав голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін, передає Rail.insider.

За його словами, окупанти продовжують прицільно бити по залізничній інфраструктурі.

«Ані серед громадян, ані серед залізничників постраждалих немає. Пошкоджено п’ять локомотивів, колії та контактну мережу. Але то залізо, відновимо», – запевнив Олександр Камишін.

Нагадаємо, що 8 квітня окупанти обстріляли вокзал Краматорськ: загинуло понад 50 осіб.



Читайте також