Введення в дію нового договору на перевезення вантажів залізницею 1 червня не відбудеться
Новини, Тарифи, Укрзалізниця

Введення в дію нового договору на перевезення вантажів залізницею 1 червня не відбудеться

Укрзалізниця не встигла доопрацювати новий договір на перевезення вантажів до 1 червня — введення його в дію переноситься. Про це, під час круглого столу УЗ з бізнесом, повідомив член правління Товариства Роман Веприцький.

Зокрема він повідомив, що договір наразі проходить процедуру погодження та затвердження департаментами УЗ.

“Хочу щоб ви зрозуміли що ми будемо робити далі. Всі ці зауваження від бізнесу, вони всі виправленні й ми їх врахували, але по своєму, як ми це бачили. Тому наразі ми договір готуємо до затвердження в нас, з подальшою публікацією. То давайте відпрацюємо це з кожним ще раз, по зауваженнях і як ми їх врегулювали. Головною задачею є те, щоб ринок не відчув економічного додаткового навантаження.” – заявив Роман Веприцький.

Директор з розвитку бізнесу АТ “Укрзалізниця” Андрій Рязанцев додав, що договір не буде введений в дію 1 червня, тому що необхідно 30 днів після моменту публікації в новій редакції. При цьому він зазначив, що новий договір не може задовольнити всіх, але в УЗ відкриті до нових зауважень з першого дня публікації.

Новий термін введення в дію на нараді не називався.

Нагадаємо, наприкінці лютого Перевізник оприлюднив новий договір на перевезення вантажів залізницею. Він мав “запрацювати” з 1 квітня. Проте через скарги бізнесу та карантин, УЗ відклала введення його в дію до 1 червня, аби врахувати зауваження.

Читайте також