Новини бізнесу, Новини

«Євротермінал» завершив будівництво залізничної колії до Одеського порту

Компанія «Євротермінал» завершила будівництво під’їзної залізниці від Сухого порту до станції Одеса-Пересип. Про це повідомляє gmk.center.

Пропускна спроможність новозбудованої колії понад 1 млн тонн на рік. Побудована залізниця дозволяє приймати різну номенклатуру вантажів: контейнери, сипкі й генеральні вантажі.

«Це будівництво також розв’язує проблему неоднакових можливостей для пропускної здатності залізничних шляхів порту й станції Одеса-порт. Найбільшою мірою ця невідповідність відчувається навесні й восени, під час максимальних навантажень на дорогу, коли з терміналів порту Одеси експортують зерно», – заявляють у компанії.

Проєкт також має дозволити знизити рівень міського трафіку, зменшити кількість вантажного транспорту, що проходить через прохідні порту та естакаду, і, як наслідок, зменшить негативний вплив на довкілля.

Тепер в планах компанії – будівництво станції з обробки контейнерних поїздів, контейнерів та комплексу з доопрацювання зернових і нішевих культур.

Нагадаємо, будівництво колії розпочалося восени минулого року. Тоді в компанії заявляли, що планують обробляти вантажі за різними технологічними процесами: вагон-склад, вагон-контейнер тощо.

Читайте також