Новини, Порти

В Одеському порту виявили контрабанду бензопил на 4,5 млн грн

Співробітники Одеської митниці спільно з Державним бюро розслідувань викрили спробу заниження митної вартості на понад 4,5 млн грн за надходження вантажу з КНР. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Одеської митниці.

До Одеського порту з Китаю надійшов контейнер із викрутками та пружинами для електроінструментів, а також ланцюговими бензопилами у кількості 80 штук.

«Саме такий товар загальною вартістю понад 370 тис. грн було зазначено у митній декларації, поданій одержувачем до Одеської митниці», — уточнюється у повідомленні.

Водночас зауважується, що під час поглибленого митного огляду, проведеного спільно з представниками Територіального управління ДБР, виявилося, що в контейнері лише бензопили.

За цього їхня кількість перевищувала задекларовану на 3726 одиниць, а орієнтовна загальна вартість товару становила понад 4,9 млн грн.

За фактом переміщення товарів із приховуванням від митного контролю шляхом надання неправдивих відомостей складено протокол. А 3806 ланцюгових бензопил вилучено.

Читайте також