Міжнародні новини, Новини, Порти

З польського порту відправлено першу партію української руди

З морського порту Свіноуйсьце у Польщі відправлено перше судно з партією 30 тис. т залізної руди з України. Про це пише Rail.insider із посиланням на ports.ua

Сировина була доставлена в порт залізницею, завантажена в доку Гурніков і відправлена замовнику до Алжиру.

«Зараз на складах порту перебуває понад 50 тис. т залізної руди українського походження. З огляду на укладені комерційні контракти з партнерами з України ми готуємося до обробки вантажів, зокрема реалізуємо інвестиційну програму, що включає підготовку складських майданчиків та закупівлю механізованої техніки», — зазначив керівник порту Свіноуйсьце Кароль Бовжик.

Також у порту очікують на завантаження 17 тис. т української кукурудзи.

У зв’язку з російським військовим вторгненням до України торгові шляхи були розірвані. Вантажі з України дедалі частіше надходять до польських портів залізницею, а потім морем до одержувачів, зокрема в Африці. Портовий комплекс Щецин-Свіноуйсьце забезпечив резерв для вантажопотоку, що спрямовується з регіону, уточнюється у пресрелізі.



Читайте також