Від початку року Південна залізниця навантажила майже 21 млн т вантажів
Новини, Перевезення, Укрзалізниця

За 9 місяців УЗ отримала 8,7 млрд грн прибутку від перевезення вантажів

Прибуток Укрзалізниці від вантажних перевезень за підсумками 9 місяців 2021 року сягнув понад 8,7 млрд грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу товариства.

У повідомленні наголошується, що збиток від пасажирських перевезень становив понад 10,1 млрд грн.

Зауважимо, що за підсумками роботи у вересні Укрзалізниця отримала прибуток — майже 321,9 млн грн. Завдяки цьому результату компанії вдалося скоротити збитки за підсумками 9 місяців роботи 2021 року. “Зокрема, впродовж січня—вересня 2021 року Укрзалізниця отримала 468,8 млн грн збитків, що у 3,6 раза менше, ніж у першому кварталі цього року та втричі менше першого півріччя. Фактично збитки скорочено на 1 млрд грн”, — повідомляє пресслужба УЗ.

На думку фахівців фінансової вертикалі компанії, при стабільній ситуації в економіці та сталому курсі іноземних валют товариство закінчить 2021 рік із позитивним фінансовим результатом. Крім того, компанія планує отримувати додаткові надходження від реалізації непрофільних активів та зменшення витрат на електроенергію, оскільки відтепер купує її напряму у державного виробника НАЕК «Енергоатом».

Як повідомлялося раніше, у вересні залізницею України перевезено рекордний обсяг вантажів.

Нещодавно товариство оприлюднило фінансовий звіт за підсумками першого півріччя 2021 року.

Читайте також