За цей рік на КВБЗ створили п’ять нових моделей вантажних вагонів
Рухомий склад, Новини, Новини бізнесу

За цей рік на КВБЗ створили п’ять нових моделей вантажних вагонів

За цей рік Крюківський вагонобудівний завод створив п’ять нових моделей вантажних вагонів. Про це повідомив голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ» Володимир Приходько.

“Це платформа завдовжки 80 футів для перевезення контейнерів, дві моделі платформи завдовжки 60 футів для перевезення контейнерів, цистерна для перевезення харчових масел, критий вагон із можливістю перевезення зернових продуктів і їхнім розвантаженням у міжбазовий простір, що значно розширює можливості використання такого типу вагона”, – розповів Приходько.

Також, за словами Приходька, попри коронакризу, на підприємстві триває розробка нових вагонів, візків для вантажного та пасажирського вагонобудування.

“Зараз майже ніхто не витрачає гроші на ці цілі, а ми продовжували створювати нову техніку, розуміючи, що попит на таку продукцію все-таки тільки відкладений, але не зник назавжди. Прийде час – і вони будуть затребувані. Це запас на 2021 рік”, – зазначив Приходько.

Голова наглядової ради підприємства також зазначив, що за цей рік для підприємства було закуплено й змонтовано нове обладнання:

“Зокрема для очищення металу на пресовій дільниці корпусу вантажного вагонобудування. Створено дільниці з ремонту кузовів вантажних вагонів для виготовлення продукції на експорт. Придбали й впровадили прогресивне зварювальне обладнання, машину контактного зварювання, офісні комп’ютери й графічні станції”.

Зазначимо, раніше керівництво КВБЗ звернулося до керівництва країни, аби те посприяло ухваленню законопроєкту про локалізацію при публічних закупівлях та прийняттю постанови уряду щодо закупівель машинобудування з локалізацією.

Нагадаємо, Крюківський вагонобудівний завод у січні-вересні 2020 року, у порівнянні із січнем-вереснем 2019 року, зменшив виробництво вантажних вагонів на 68,8%, або 2847 вагонів — до 1290 штук.

Читайте також