Укрзалізниця призначила ще два поїзди для перевезення українців з Польщі
Новини, Події

Залізниця буде працювати у “карантин вихідного дня” – Криклій

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що залізничний, і не тільки, транспорт не зупинятиметься на вихідні. Про це він повідомив на власному телеграм-каналі.

“Автотранспорт, у тому числі маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї та залізниця перевозитимуть пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. На час карантину вихідного дня робота транспорту не зупинятиметься.” – написав він.

Зауважимо, що 11 листопада на засіданні Кабміну в країні ввели так званий “карантин вихідного дня”. Таким чином на вихідних діятимуть такі заборони:

  • закриваються бари, ресторани, кафе та інші заклади громадського харчування, можлива тільки торгівля на виніс;
  • закриваються торговельно-розважальні центри та інші заклади розважальної діяльності;
  • закриваються заклади торговельного і побутового обслуговування населення, окрім закладів торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та медичними виробами, ветеринарними препаратами, де для цієї діяльності відведено мінімум 60% площі;
  • закриваються заклади культури, окрім закладів з виробництва аудіо-візуальних творів з обмеженням доступу на місце зйомки;
  • зачиняються спортзали й басейни.

У свою чергу продовжать свою діяльність заклади, які надають фінансові послуги та послуги з інкасації, поштові сервіси, заклади медичної та ветеринарної практики, автозаправки (окрім зон харчування), СТО.

Читайте також