Новини, Укрзалізниця

Залучені 300 млн доларів євробондів Укрзалізниця спрямує на рефінансування боргу

Укрзалізниця залучає незабезпечене фінансування в розмірі 300 млн доларів шляхом випуску облігацій участі в позиці у форматі Reg S строком на 5 років. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За результатами прайсингу ставка дохідності за єврооблігаціями становила 7,875% річних, що є нижчою за купон з випуску облігацій 2019 року. Інвестори проявили високу зацікавленість у фінансуванні товариства: попит на придбання вдвічі перевищив пропозицію компанії, заявки на фінансування отримано від 70 інвесторів, що переважно представляють Великобританію та Швейцарію.

Кошти, які будуть залучені під час випуску, спрямують на рефінансування існуючого боргу з метою зниження вартості фінансування компанії та зменшення навантаження на її ліквідність. Таким чином випуск облігацій не призведе до підвищення розміру кредитного портфеля Укрзалізниці, а лише знизить заборгованість у короткостроковому періоді, що матиме позитивний вплив на кредитний рейтинг компанії.

Залучення фінансування організовано спільними лід-менеджерами та букраннерами випуску — провідними міжнародними інвестиційними банками J.P. Morgan та Dragon Capital та за підтримки міністра інфраструктури України.

Читайте також