Новини, Події

Зоопарк Запорізької дитячої залізниці розформують

Зоокуточок Запорізької дитячої залізниці розформують, а тварин мають віддати до інших закладів. Про це повідомила директорка департаменту культури та туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова, передає Rail.insider із посиланням на forpost.media

Посадовиця розповіла, яка доля чекає на тварин із зоопарку Запорізької малої магістралі. За її словами, дитяча залізниця хоче зняти зоокуток з балансу й передати його місту. Однак у департаменті культури та туризму не хочуть брати його на баланс. Замість того тварин планують віддати до різних закладів в Україні.

Доля тварин вирішиться вже незабаром. Катерина Сімонова заявила, що проведе зустріч із директором малої залізниці. Вона запропонує йому не чекати перевірок та судів, а віддати тварин.

«Що це означає? Дитяча залізниця, яка не має грошей на те, щоб годувати тварин, зараз повинна знайти гроші на трансфер тварин в інші зоопарки, або домовитися, щоб тварин забрали коштом приймаючої сторони. Департамент культури й туризму не хоче брати зоокуточок на баланс, аби ці клопоти не лягли на плечі чиновників», — пояснюється у повідомленні.

Нагадаємо, 1 листопада бурі ведмеді, які раніше жили у зоопарку Запорізької дитячої залізниці, прибули на реабілітацію та утримання до зоопарку Ouwehands, що у нідерландському місті Рейне.

Читайте також