Новини, Укрзалізниця

Ведмеді Запорізької дитячої залізниці вирушають до Нідерландів

Двоє ведмедів із зоопарку Запорізької дитячої залізниці 27 жовтня вирушають до зоопарку міста Ренен у Нідерландах. Про це повідомила директорка неурядової фундації «Ведмеді в серці» Інгрід Вермьолєн, передає Rail.insider із посиланням на «Суспільне».

За її словами, Ляля та Малюк житимуть у приватному зоопарку «Аувехандс» разом із сімома іншими ведмедями.

«На цій території — 2 га лісу, де є водоспад, усі зручності для ведмедів, великі барлоги. Там вони будуть впадати в сплячку і це все буде, як у живій природі. Ведмеді — окремий проєкт цього парку. Там ними постійно опікуватимуться, на дуже високому рівні», — розповіла вона.

За інформацією, розміщеною на сайті зоопарку, для транспортування двох ведмедів з України та ще однієї ведмедиці з Боснії знадобиться 70 тис. євро, які зібрали спільнокоштом.

«Представники цього зоопарку шукають ведмедів, які живуть у поганих умовах. І для цих ведмедів цей проєкт — як вийти на пенсію у ведмежий рай, як решту життя провести в лісі, де про них будуть піклуватися на вільній території. Ми працюємо з громадськими організаціями в усьому світі, до нас звертаються по допомогу. В цьому випадку це була громадська екологічна організація «Еко-Галич», — додала Інгрід Вермьолєн.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця ще у червні планувала передати до зоопарку двох ведмедів.

Читайте також