Укрзалізниця, Новини

Укрзалізниця передасть до зоопарку двох ведмедів

УЗ передасть до нідерландського Ouwehand Zoo (м. Ренен, Нідерланди) двох ведмедів, які перебували на балансі Запорізької дитячої залізниці. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

«Двох клишоногих, які якимсь дивом (та ще історія) опинилися на балансі Запорізької дитячої залізниці, ми передаємо на реабілітацію та утримання до зоопарку Ouwehand Zoo. Це у місті Ренен, Нідерланди. Комфортне проживання їм там гарантоване, ще й з басейном та водоспадом. Усі витрати на трансфер та утримання бере на себе зоопарк», — заявив очільник УЗ Іван Юрик.

Пошук нового місця для ведмедів тривав кілька років й знайшли його завдяки  громадській екологічній організації Eco-Halych: Wildlife Rehab.

«Точно знав, що в процесі продажу непрофільних активів будуть сюрпризи у вигляді лазень, магазину «Ювілейний» або кафе «Вишенька», але на ведмедів точно не очікував», — резюмував Юрик.

Нагадаємо, у травні УЗ визначила перелік непрофільних активів, які має виставити на продаж. Мова йде про 182 активи,  з яких 11 будуть продані найближчим часом.  УЗ очікує отримати за них 18 млн грн.

Читайте також