Укрзалізниця, Новини

Укрзалізниця виставить 11 непрофільних активів на продаж

Укрзалізниця розпочала продаж непрофільних активів. Загалом на першому етапі їх було визначено 182. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За його словами, для вивчення кон’юнктури ринку, 11 об’єктів вже готові до продажу. Вони будуть виставлені на аукціони через систему «Prozorro.Продажі». Сьогодні це рішення підтримало правління компанії.

За словами керівника Укрзалізниці, постійною комісією з непрофільних активів було розроблено та затверджено правлінням план розпорядження активами.

«Так історично склалося, що Укрзалізниця має чималу кількість приміщень та будівель, які вже не використовуються компанією. Натомість ми вимушені витрачати кошти на їх утримання. Таким чином, замість прибутків вони генерують зайві витрати. Саме ці об’єкти ми будемо продавати для максимально ефективного їх подальшого використання новими власниками. Тож запрошуємо бізнес до співпраці», — зазначив Іван Юрик.

До переліку непрофільних активів увійшли нежитлові приміщення, споруди, будівлі, цілісні майнові комплекси тощо. Зокрема, до переліку перших 11 об’єктів увійшли 6 магазинів, приміщення спортклубу та 4 нежитлових приміщення. Від реалізації першої партії непрофільних активів Укрзалізниця планує отримати близько 18 млн грн.

Читайте також