Західна паливно-енергетична компанія (ЗПЕК) вперше імпортувала залізничну партію дизельного пального обсягом 1,8 тис. т з Orlen Lietuva. Про це пише Rail.insider із посиланням на Enkorr.
Раніше компанія постачала пальне з Литви тільки автомобільним транспортом, а залізниця була задіяна в імпорті з Польщі.
«З Orlen Lietuva почали працювати ще 2024 року. Минулого місяця було укладено контракт на першу залізничну партію, яку отримали в серпні. Плануємо налагодити постійні залізничні постачання з цього напрямку», — повідомили у ЗПЕК.
Уточнюється, що наступна партія очікується на початку вересня.
«Новий продуктивніший канал постачань створює можливості суттєво наростити постачання в разі потреби», — заявили у компанії.
Як повідомлялося раніше, УЗ вперше доставила нафтопродукти з Німеччини у власних вагонах.













