Новини

Партизани влаштували диверсію на залізниці у Луганській області

Агенти руху «АТЕШ» провели диверсію на залізниці на тимчасово окупованій території Луганської області. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію руху.

Партизани знищили трансформаторну шафу на залізниці біля міста Станиця Луганська. Цим шляхом окупанти перевозили ресурси для постачання військ, а також безпосередньо військову техніку та особовий склад.

«Результатом успішно проведеної диверсії стало порушення логістики окупаційних військ та затримки у постачанні техніки та запчастин. Ми продовжуємо систематично завдавати ударів по транспортній інфраструктурі, яку окупанти використовують у своїх цілях. І найближчим часом таких ударів буде дедалі більше», — зауважується у дописі.

Як повідомлялося раніше, у Криму партизани здійснили серію диверсій на залізниці.



Читайте також