Увечері 1 серпня ворог завдав удару по Сумах. Постраждав пасажирський поїзд. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію АТ «Укрзалізниця».
«Суми знову під ворожим обстрілом. Наслідки ударів — в тому числі й на сумському вокзалі», — зауважується у дописі.
Внаслідок обстрілу пошкоджені вікна у поїзді № 45 Харків—Ужгород. Пасажири поїзда цілі, залізничники оперативно перевели їх в інші вагони. Поїзд продовжив рух за графіком.
Як повідомлялося раніше, через ворожий обстріл уночі проти 31 липня пошкоджено залізничну інфраструктуру у столиці.













