На Донеччині тривають роботи над відновленням дільниці залізниці, пошкодженої внаслідок ворожого обстрілу 6 вересня. Наразі дільницею дозволено рух приміських поїздів без резервних тепловозів. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію АТ «Укрзалізниця».
«Рух на дільниці біля Словʼянська відкритий для проїзду приміських поїздів без резервних тепловозів. Відсьогодні можливі затримки приміських поїздів краматорського напрямку орієнтовно до 20 хвилин», — зауважується у дописі.
В Укрзалізниці уточнили, що роботи над повним відновленням пошкодженої дільниці тривають.
Як повідомлялося раніше, ворог вдарив по залізничній інфраструктурі на Донеччині 6 серпня.



