Міжнародні новини, Новини

У першому кварталі обсяги вантажних залізничних перевезень у США зросли на 5,6%

За перші три місяці року залізниці США збільшили на 13,2% обсяги перевезень контейнерів і напівпричепів. Загальне ж зростання «усього 5,6%». Відповідні дані наводить Асоціація американських залізниць (AAR).

Зокрема, у березні в США було відправлено 1 156 158 вагонів і 1 430 331 інтермодальних одиниць (контейнерів і напівпричепів), що на 4,1% та на 24% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Таким чином, усього минулого місяця було перевезено 2 586 489 вагонів та інтермодальних одиниць, що на 14,2% перевищує показники березня 2020 року.

З 20 основних позицій номенклатури вантажів, що перевозяться залізницями США, зростання в порівнянні з рівнем 2020 відзначено за 11 позиціями, зокрема, зерно – на 22,1%, вугілля – на 7,6 %, транспортних засобів та запчастин – на 16,3%. Водночас у березні 2021 року знизились обсяги залізничних перевезень хімічної продукції (-4,8%), нафта й нафтопродукти (-8,5%), щебінь, пісок та гравій  (-4%).

Нагадаємо, за минулий рік німецький вантажний оператор DB Cargo перевіз 213,1 млн тонн вантажів, що на 8,1% менше, ніж у 2019 році (231 млн тонн). Вантажообіг минулого року також скоротився  на 7,5% (до 78,6 млрд т/км).



Читайте також