Сьогодні, 28 квітня, приблизно о 08:00 зруйновано залізничний міст в Якимівці Мелітопольського району (Запорізька область). Про це у Telegram написав речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук, передає Rail.insider.
«Через цей міст окупанти постачали зброю та пальне з Криму. Після самоліквідації у москалів розпочалася паніка, так як зрозуміли — дістанемо їх кругом», — написав речник.
У місцевих джерелах повідомили, що після вибуху військові РФ стали оглядати всі машини, перевіряти велосипедистів та пішоходів.
Нагадаємо, що 27 квітня рашисти повторно обстріляли міст через Дністровський лиман. Про стан цього мосту поки не повідомляється.













