Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

Рашисти повторно обстріляли міст через Дністровський лиман

У середу, 27 квітня, о 6:45 російські війска здійснили повторний ракетний обстріл моста через Дністровський лиман на Одещині. Постраждалих залізничників немає. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на Телеграм-канал голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна.

Ступінь ураженості інфраструктури, за словами посадовця, можна буде визначити після закінчення повітряної тривоги.

Як повідомлялося, ворожа ракета пошкодила міст через Дністровський лиман у вівторок, 26 квітня.

З міркувань безпеки рух мостом було перекрито. Проте згодом його відновили для автотранспорту в реверсному режимі.

Як повідомляло видання «Думская», залізничники проводили ремонт колії.

За даними місцевого інтернет-ресурсу, вороги у вівторок випустили по мосту три ракети, з яких влучила лише одна. Друга розірвалася неподалік, третя впала у воду.

Нагадаємо, що 25 квітня ворог обстріляв п’ять залізничних станцій.