Міжнародні новини, Новини

Alstom розвиватиме виробництво в Угорщині

Французька компанія Alstom планує постачати на більшість своїх європейських заводів візки для залізничних вагонів з Угорщини. Про це пише Rail.insider із посиланням на Railway Supply.

Зараз 1600—1800 вагонних візків, що виготовляються щороку на заводі Alstom в Угорщині (Mátranovak), експортуються винятково до Німеччини та Франції. Там виготовляється рухомий склад для залізничних операторів Німеччини, Франції, Австрії, Італії, Іспанії, Швейцарії, Бельгії та Швеції.

Компанія Mátranovak, один із провідних роботодавців та виробників на угорському ринку, випускає зварні сталеві вагони для пасажирських і високошвидкісних поїздів, метро та трамваїв, 100% яких експортуються на заводи в Європі. Заплановані покращення збільшать не лише обсяг виробництва, а й його додану вартість на місцевому ринку.

У майбутньому Alstom планує забезпечувати більшість своїх європейських заводів вагонами, виготовленими в Угорщині. Для цього найближчими роками компанія має намір збільшити поточну кількість співробітників на заводі в Угорщині до 660 осіб.

Експорт заводу Alstom Matranovak становить 35—40 млн євро на рік, та очікується, що він зростатиме. Для досягнення цієї мети компанія розширить мережу постачальників, до якої входять майже 150 угорських компаній, і планує збільшити обсяг закупівель в Угорщині приблизно до 3 млрд 700 млн форинтів (приблизно 10 млн євро).

Угорський завод є частиною кластера Alstom у Центральній та Східній Європі, в якому працюють 7 тис. осіб.

Як повідомлялося раніше,  УЗ до кінця року сподівається укласти контракт з Alstom на постачання електровозів.

Читайте також