Один зі світових лідерів у виробництві залізничного транспорту Alstom планує купити залізничне виробництво Bombardier
Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

УЗ до кінця року сподівається укласти контракт з Alstom

В Укрзалізниці передбачають підписати договір на закупівлю 130 електровозів до кінця року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін під час форуму «Велике будівництво: нова залізниця», передає Rail.insider.

Також до кінця року УЗ планує оголосити тендер на закупівлю 40 нових тепловозів.

Зауважимо, що на початку жовтня міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив про те, що Alstom та Укрзалізниця фіналізують контракт.

Щоправда, на запитання Rail.insider старший віце-президент представництва Alstom у Європі Флоранс Дюфур не дала чіткої відповіді: «Наразі тривають переговори. Але ми готові зі свого боку зробити все, що можливо, для задоволення потреб замовника».

У ході форуму вона додала, що компанія розглядає можливість локалізації уже з першого локомотива.

Під час заходу запропонували свої рішення щодо рухомого складу представники компаній Siemens та Wabtec. Зокрема, менеджер по роботі з ключовими клієнтами ДП «Siemens Україна» Дмитро Чорненький заявив, що компанія готова до локалізації та співпраці з українськими виробниками.

Нагадаємо, що директор Департаменту локомотивного господарства Укрзалізниці Сергій Павлов у ході конференції Rail Expo розповів, що АТ «Укрзалізниця» розглядає можливість придбання ще 40 тепловозів американської компанії Wabtec (GE), це дасть змогу повністю закрити потребу в дизельній магістральній тязі.

Читайте також