Один зі світових лідерів у виробництві залізничного транспорту Alstom планує купити залізничне виробництво Bombardier
Новини, Укрзалізниця

Договір з Alstom підпишуть лише за локалізації виробництва 35%, — Денис Шмигаль

Поставка локомотивів Alstom для АТ «Укрзалізниця» можлива тільки в разі дотримання французькою стороною раніше досягнутих домовленостей про локалізацію виробництва в Україні на рівні 35%. Про це сьогодні заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Rail.insider із посиланням на Railway Supply.

За його словами, укладена українсько-французька міжурядова угода є рамковою та підписана без дотримання раніше озвучених домовленостей щодо локалізації виробництва локомотивів Alstom в Україні на рівні 35%.

«Звісно, жодних комерційних договорів, підписаних на інших умовах профільним міністром, не буде», — заявив очільник уряду, відповідаючи на запитання заступника голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського.

Зауважується, що Дмитро Кисилевський у своєму зверненні до прем’єра висловив стурбованість наміром французької сторони уникнути виконання раніше досягнутих домовленостей щодо локалізації виробництва локомотивів Alstom в Україні на рівні 35%.

Як раніше заявляв очільник КВБЗ Володимир Приходько, вартість електровозів від Крюківського вагонобудівного заводу могла б бути на 15—20% нижчою, ніж ціна локомотивів, які Укрзалізниця планує придбати в Alstom.

Читайте також