Міжнародні новини, Новини

Американська група компаній Greenbrier отримала замовлення на 5,5 тис. вантажних вагонів

Група компаній Greenbrier (США) оголосила про нові замовлення на 5,5 тис. вантажних вагонів загальною вартістю 530 млн доларів. Вони були отримані в четвертому фінансовому кварталі, що почався 1 червня 2021 року. Про це пише Rail.insider із посиланням на zdmira

Замовлення збільшують портфель замовлень Greenbrier і дають розуміння ситуації на майбутній фінансовий 2022 рік. Замовлення надійшли від багатьох клієнтів і містять широке коло вантажних вагонів різних типів, зокрема і для перевезення контейнерів та автотранспортних одиниць, а також криті вагони, цистерни, хопери і піввагони.

У попередньому, третьому кварталі, що закінчився 31 травня 2021 року Greenbrier отримала замовлення на 3,8 тис. вантажних вагонів, зокрема контейнери та напівпричепи, цистерни, криті вагони й хопери загальною вартістю 400 млн доларів. Портфель замовлень станом на 31 травня 2021 року налічував 24,8 тис. одиниць рухомого складу на суму 2,6 млрд доларів.

У третьому кварталі доходи Greenbrier зросли до 450,1 млн доларів порівняно з 295,6 млн доларів у другому кварталі. Приблизно 65% усіх надходжень зумовлені зростанням виробництва і поліпшенням кон’юнктури попиту.

Як повідомлялося раніше, у січні—липні в Україні виготовили більше 1000 вантажних вагонів.

Читайте також