Новини, Перевезення

Аваков: В Україні знову можуть заборонити пасажирські перевезення

В Україні можуть знову припинити всі міжміські пасажирські перевезення. Про це в ефірі телеканалу “Україна-24” заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, такий сценарій можливий у разі значного збільшення хворих на коронавірус.

З його слів, зараз Уряд не розглядає можливість введення обмежень на перевезення. Але, якщо ситуація з коронавірусом погіршиться – міжміське сполучення доведеться тимчасово припинити.

«Якщо ми бачимо, що сполучення між містами буде нести реальну шкоду і реальне поширення інфекції, то ми повинні перекрити це сполучення», – сказав Аваков.

Також міністр відзначив, що у разі прийняття такого рішення, держава має думати про компенсації, адже рішення “непопулярне для деяких прошарків населення” і комусь від нього буде “дуже погано і незручно”.

“Я завжди це говорив і зараз підтримую. Моя точка зору – я за радикальний локдаун, негайно, не менше трьох тижнів”, – сказав Аваков.

Відзначимо, що станом на вчора, 25 листопада, в Україні COVID-19 підтвердили 15 331 особі, госпіталізували 1 955 осіб, одужали 9 617 осіб, але 225 пацієнтів померли.

Тим часом Укрзалізниця активно готується до перевезень пасажирів під час новорічних свят. Робота здійснюється у кількох напрямках: призначаються поїзди, подовжуються маршрути, збільшується періодичність курсування. Цими поїздами пасажири зможуть подорожувати під час новорічних та різдвяних свят у популярних напрямках: Київ – Солотвино, Одеса – Львів (Ужгород)/Рахів, Ковель – Одеса, Маріуполь – Львів та Хмельницький – Лисичанськ.

Нагадаємо, раніше в МВС  анонсували  закупівлю електровозів Alstom для УЗ.

 

Читайте також