Новини, Перевезення

Укрзалізниця може обмежити продаж квитків вдвічі

Укрзалізниця може обмежити продаж квитків на потяги до 50%. Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій. Він додав, що таке рішення може бути прийнято, якщо будуть відповідні рекомендації від Міністерства охорони здоров’я.

Міністр відзначив, якщо кількість захворюваності COVID-19 продовжить рости, МОЗ може дати рекомендації щодо продажу квитків на поїзди у шаховому порядку.

Якщо буде відповідна рекомендація МОЗ, то цілком ймовірно. Ми це обговорюємо на комісії. МОЗ виступає з ініціативою, тому що вони бачать зростання. Дотепер, на жаль, зростає кількість хворих”, – сказав Криклій.

Також він пояснив чому продаж квитків на поїзди з регіонів “червоної” зони було дозволено.

“Більшість обмежень зняли, тому що на “Укрзалізниці” дотримуються карантинних вимог. Зокрема, немає скупчення людей, як, наприклад, під час міжміських або внутрішньообласних автобусних перевезень”, – відзначив Криклій.

При цьому міністр відзначив необхідність посилення контролю в електричках.

Нагадаємо, що Укрзалізниця з 26 жовтня відновила продаж квитків з більшості закритих станцій. Зокрема, було відкрито продаж квитків з чотирьох обласних центрів – Тернополя, Івано-Франківська, Сум та Хмельницького. Раніше в  Укрзалізниці розповіли про наслідки обмеження пасажирських перевезень.

Читайте також