Новини

Австралія надасть Україні 70 тис. т енергетичного вугілля

На запит уряду України Австралія надасть нашій державі щонайменше 70 тис. т енергетичного вугілля для посилення енергетичної безпеки. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики.

«Австралія визнана на міжнародному рівні як провідний і надійний постачальник енергоресурсів. Ми дякуємо нашим австралійським партнерам за допомогу Україні в цей складний час, коли наша держава чинить опір незаконному і жорстокому військовому вторгненню з боку РФ», — зазначив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Уряд Австралії провів відповідну роботу з підприємствами вугільної галузі країни для акумулювання обсягів вугілля, що стане внеском країни в забезпечення українських споживачів надійним електропостачанням.

Австралійська компанія Whitehaven Coal організовуватиме відповідне відправлення. Наразі по урядовій лінії разом з українською стороною відпрацьовується питання якомога швидшого постачання.

Вартість вугілля та його доставки покриватиметься урядом Австралії.

Як повідомлялося раніше, до порту Південний надійшло судно із 160 тис. т вугілля для «Центренерго».



Читайте також