Міжнародні новини, Новини

Австралія ввела санкції проти РЖД і судноплавних компаній РФ

Уряд Австралії ввів фінансові санкції проти 14 російських державних підприємств, які мають стратегічне та економічне значення для РФ. Про це йдеться у заяві МЗС країни, передає Rail.insider.

Санкції поширюються на Російську залізницю, яка є «однією з найбільших у світі транспортних компаній та робить один з найбільших внесків у ВВП Росії».

У списках є підприємства, пов’язані з обороною, — «КамАЗ», судноплавні компанії «Севмаш» та «Объединенная судностроительная корпорация».

Також обмеження торкнуться таких компаній, як «Газпром», «Газпром Нефть», «Транснефть», «Ростелеком», «Русгидро», «Росэлектроника», «Новороссийский морской торговый порт», «АЛРОСА», «Согаз» и «Совкомфлот».

«Наша орієнтація на російські державні підприємства у координації з ключовими партнерами підриває їхню здатність розвивати російську економіку. Заважаючи мати справу з цими важливими джерелами доходу для російського уряду, ми посилюємо тиск на Росію та підриваємо її здатність продовжувати фінансувати війну Путіна», — наголосили у відомстві.

Окрім того, Уряд Австралії підтвердив підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також народу України.

Як повідомлялося раніше, Великобританія запровадила санкції проти РЖД.

Читайте також