Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Через нестачу візків Укрзалізниця вводить обмеження на вантажні перевезення

АТ «Укрзалізниця» з 24 червня запровадить ще дві тимчасові заборони на вантажні перевезення. Відповідна інформація з’явилася на сайті компанії.

Перше обмеження стосується приймання до перевезення власних вагонів з перестановкою на колію 1435 мм. Воно поширюватиметься на транспортування через прикордонні переходи Дяково, Вадул-Сірет (Румунія), Мостиська ІІ, Ягодин (Польща), Чоп (Угорщина та Словаччина).

Як пояснив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов під час наради із представниками аграрного ринку 23 червня, наразі спостерігається нестача візків на пунктах перестановки через те, що вагони після перестановки «застрягають» у румунському порту Констанца. Посадовець нагадав, що УЗ наростила обсяг до 1830 візків та перемістила їх до пунктів на стиках із Румунією. Проте цієї кількості не вистачає, тож введено конвенції та здійснюється перестановка візків лише вагонів ЦТЛ. Упродовж місяця департамент вагонного господарства планує збільшити кількість доступних візків ще на 800 одиниць.

Ще одне обмеження стосується перевезень до Польщі через стик Ізов з 24 червня на адресу отримувача Biomako. Воно поширюється на «жири та олії тваринного і рослинного походження; готові харчові жири; воски тваринного або рослинного походження».

Нагадаємо, що УЗ обмежила перевезення вантажів до Румунії.

Читайте також