Міжнародні новини, Новини

CRRC розпочала серійне виробництво магістральних тепловозів нового покоління

Китайський виробник CRRC на початку року поставив транспортній компанії Daqin Railway першу партію із 15 двосекційних локомотивів платформи Fuxing моделі FXN5C. У лютому вони розпочали перевезення вугілля на залізниці Тайцзяо. Про це пише Rail.insider із посиланням на Rollingstock

Шестивісний FXN5C обладнаний 12-циліндровим дизельним двигуном моделі R12V280ZJ потужністю 3530 кВт, що відповідає стандарту викидів Tier 3. Заявляється, що витрата пального становить 198 г/кВт×год, максимальна швидкість — 120 км/год. Як повідомляє CRRC, порівняно з тепловозом Dongfeng 8B, що випускається з 1997 року, новий локомотив щорічно економитиме 176 тис. л пального.

Очікується, що у найближчі 10 років локомотиви FXN5C стануть основною серійною моделлю магістральних тепловозів у країні та поступово замінять машини серій Dongfeng 4, Dongfeng 8 та Harmony 3, розроблені наприкінці ХХ століття.

Як повідомлялося раніше, RegioJet розпочав експлуатацію електропоїзда Sirius від CRRC.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

 

Читайте також