Новини

Цього року планують транспортувати 700 тис. контейнерів маршрутом Китай—Європа—Китай

За підсумками поточного року за маршрутом Китай—Європа—Китай на транзитному коридорі через Казахстан, Росію та Білорусь очікується досягнення рекордного показника в обсягах контейнерних перевезень — 700 тис. TEU. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Сіньхуа».

Як зазначив генеральний директор АТ «Об’єднана транспортно-логістична компанія — Євразійський залізничний альянс» Олексій Гром, у першому півріччі компанія перевезла 336,5 тис. контейнерів, що на 50% більше аналогічного періоду минулого року.

Зі сходу на захід переважно везуть електроніку, продукцію машинобудування, автозапчастини. Серед вантажів з Європи до Китаю за перше півріччя домінує продукція хімічної промисловості, пластмаси, гумові вироби, каучук та вироби зі скла.

Навіть у період пандемії транзит контейнерів зберіг свої конкурентні переваги — надійність доставки і збереження вантажів. Залізницею йшов величезний товаропотік протиепідемічних засобів, тестів та медичного обладнання. Наприклад, найдовшим маршрутом із Китаю до Великобританії через дев`ять країн за 18 днів доправили медичний вантаж.

Нагадаємо, що новий маршрут залізничних вантажоперевезень з’єднав Китай і Туреччину.

Читайте також