Інфраструктура, Новини

Цього року Укрзалізниця планує відремонтувати 71 залізничний міст

Упродовж цього року Укрзалізниця планує капітально відремонтувати 83 залізничні та пішохідні мости – на 22 більше, ніж торік. Про це повідомляє пресслужба Перевізника. Зазначається, що мости потребують оновлення, передусім для створення безпечних умов руху поїздів та перетину залізничних колій пішоходами.

Передбачається відремонтувати 71 залізничний та 12 пішохідних мостів. При цьому найбільш важливі та трудомісткі ремонтні роботи будуть розгорнуті на окремих об’єктах Донецької, Придніпровської, Львівської та Південно-Західної залізниць.

Детальніше про ремонти мостів:

  • У ході ремонту залізничного металевого мосту через Дніпро на 190 км – 191 км дільниці П’ятихатки – Чаплине заплановано виконати заміну дефектного дерев’яного мостового полотна на плитне залізобетонне.
  • На залізничному мості через річку Сухий Торець на 26 км перегону Кожушко – Шпичкине дефектні елементи головних ферм прогонової споруди також буде замінено.
  • На автодорожньому шляхопроводі на 1191 км по станції Волноваха передбачено виконати ремонт мостового полотна, влаштування перильного та бар’єрного огородження, ремонт прогонових споруд та опор освітлення.
  • Під час ремонту металевого мосту на 28 км дільниці Стрий – Івано-Франківськ будівельники виконають підсилення дефектних опор, а на залізничному мосту на 42 км дільниці Сапіжанка – Сокаль замінять на нові залізобетонні прогонові споруди.
  • У ході ремонту пішохідного мосту по станції Васильків дільниці Київ – Фастів заплановано замінити дефектні залізобетонні прогонові споруди та конструкції сходів.
  • На залізничному мосту на 25 км дільниці Київ – Тетерів заплановано посилити металеві конструкції прогонових споруд.

Нагадаємо, у 2020 році працівники спеціалізованих підрозділів Укрзалізниці капітально відремонтували 61 міст, з яких 53 залізничні та 8 пішохідні.

Читайте також