Державна регуляторна служба погодила проєкт наказу Міністерства інфраструктури України щодо скорочення строку служби експлуатації вантажних вагонів. Про це повідомляє видання GMK з посиланням на рішення відомства від 9 квітня.
dokument-185_0_45-21-id1170671Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що МІУ отримало всі погодження зі зменшення терміну експлуатації залізничних вагонів.
Нагадаємо, у лютому Міністерство інфраструктури оприлюднило нову редакцію проєкту наказу «Про затвердження Порядку встановлення заборони експлуатації вантажних вагонів на залізничному транспорті».
Уперше відповідний наказу МІУ оприлюднило у жовтні минулого року. Проте Державна регуляторна служба «завернула» відповідний проєкт наказу Міністерства інфраструктури, адже на думку ДРС, «проєкт наказу був розроблений без дотримання ключових принципів державної регуляторної політики: доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, прозорості та врахування громадської думки».
Удруге проєкт був опублікований наприкінці минулого року. Проте далі обговорення процес не пішов.













