В УЗ з‘являться довгострокові контракти на перевезення
Новини, Події

Державна регуляторна служба не погодила проект наказу, яким МІУ збиралося скоротити термін експлуатації вантажних вагонів

Державна регуляторна служба “завернула” проект наказу Міністерства інфраструктури щодо нового порядку заборони експлуатації вантажних вагонів. Про це повідомляє politeka.net.

ДРС зауважила, що «проект наказу розроблений без дотримання ключових принципів державної регуляторної політики: доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, прозорості та врахування громадської думки».

Також після вивчення проекту наказу Мінінфраструктури фахівці ДРС прийшли до висновку, що «він розроблений з формально-декларативним принципом», і не містить всієї необхідної інформації, яка визначена законом.

Зокрема, в проекті Мінінфраструктури відсутні аргументація і факти, що свідчать про наявність проблеми з вантажними вагонами в Україні. А відповідно — немає підстав для державного регулювання.

До того ж пропонуючи скоротити термін експлуатації вантажних вагонів, Мінінфраструктури не сформульовано, яким має бути результат. Тобто, в наказі немає якісних, кількісних і часових показників того, яким стане ринок після того, після завершення процесу регулювання завершення.

Рішення ДРС (1)

Нагадаємо, відповідний проект рішення МІУ оприлюднило 19 жовтня.

Читайте також