Новини, Укрзалізниця

Для розвитку авіа- та залізничної інфраструктури МІУ планує створити спецфонд

Міністерство інфраструктури України має намір створити спеціальний фонд із розвитку залізничної та авіаційної інфраструктури. Про це повідомив міністр Олександр Кубраков на форумі «Велике будівництво: авіація та туризм», передає Rail.insider із посиланням на ЦТС.

«Щодо стимулювання авіагалузі важливо наголосити на двох речах. Це створення окремого спеціального фонду для розвитку авіа- та залізничної інфраструктури. Ми плануємо зробити це в бюджеті на 2022 рік. Друге — впровадження в Україні механізму Publik Service Obligation для критично важливих маршрутів для певних категорій населення», — заявив Олександр Кубраков.

За його словами, механізмом Publik Service Obligation зможуть скористатися вакциновані громадяни України в межах наданої їм від держави допомоги у розмірі 1 тис. грн.

Як повідомлялося раніше, авіаперевізники конкуруватимуть з Укрзалізницею щодо можливості продажу квитків за виплати вакцинованим.

Окрім того, керівництво АТ «Укрзалізниця» та Одеської обласної влади підписало меморандум у межах реалізації пілотного проєкту Public Service Obligation (PSO) у пасажирських приміських перевезеннях.

Читайте також