Міжнародні новини, Новини

До Гамбурга прибув «Шанхайський експрес»

Перший повністю завантажений товарний поїзд 26 жовтня прибув із Шанхая до міста Гамбург, розташованого на півночі Німеччини. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Сіньхуа».

Перший «Шанхайський експрес», завантажений 50 контейнерами з одягом, автозапчастинами, сонячними батареями тощо, вирушив із Китаю 28 вересня та здолав понад 10 тис. км.

За цим маршрутом на початковому етапі курсуватиме один поїзд на тиждень, але надалі планується запуск додаткових потягів.

Як зазначив сенатор Гамбурга з економічних питань Міхаель Вестхагеманн, пряме сполучення між Гамбургом і Китаєм, зокрема між Гамбургом та Шанхаєм, особливо необхідне і важливе з огляду на поточні проблеми у логістичному ланцюжку.

Запущені у 2011 році вантажні потяги Китай—Європа прямують 73 маршрутами, охоплюючи понад 170 міст у 23 європейських країнах.

Нагадаємо, що за 8 місяців 2021 року кількість контейнерних поїздів сполученням Китай—Європа зросла на 32% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становила 10 тис. 30 одиниць.

Читайте також