Новини, Перевезення

До Одеси прибув другий дизель-поїзд для «Дунайського експреса»

«Дунайський експрес», який сполучає Одесу та Ізмаїл, найближчим часом почне виконувати два рейси на день. На маршрут вийде дизель-поїзд ДПКр3-004, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі. Про це на своїй сторінці у Facebook написала очільниця пресслужби підприємства Ганна Кудіярова, передає Rail.insider.

За її словами, 28 листопада до моторвагонного депо Одеса-Застава прибув другий дизель-поїзд — ДПКр3-004, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі. Незабаром потяг стане до роботи.

Згідно з попередньою інформацією на сайті «Пасажирський транспорт», відправлення нового рейсу з Одеси буде о 06:55 ранку з прибуттям до Ізмаїлу об 11:37 (з огляду на час у дорозі 4 год 42 хв), зворотно відправлення з Ізмаїлу орієнтовно о 13:13 з прибуттям до Одеси о 17:55.

«Дунайський експрес» курсує з 20 листопада. «Якщо у перші пару днів після запуску поїзд на 170 місць їхав майже порожній — у ньому було лише до двох десятків пасажирів, то вже 26—27 листопада ситуація змінилася. Так, рейси з Одеси до Ізмаїлу, які вирушають увечері о 19:50, вже збирають по 100—120 пасажирів до Ізмаїлу та ще кілька до проміжних станцій. Але у зворотному напрямку фактично нічним рейсом із Ізмаїлу до Одеси з відправленням о 01:29 їде не більше 50 пасажирів», — зауважується у повідомленні.

Читайте також