Новини

До Одеси прибув контейнерний поїзд із Гуанчжоу

19 червня до Одеси (станція Чорноморська)  прибув контейнерний поїзд із китайського Гуанчжоу. На його борту 50 контейнерів збірного вантажу. Таким маршрутом контейнери з Китаю доставляються вперше.

Як йдеться у повідомленні перевізника,  «транспортне сполучення Сходу та Заходу завжди було і є важливою системою діяльності економік усіх країн. Укрзалізниця бере активну участь у розвитку такого сполучення й розробляє нові маршрути для доставки вантажів за маршрутом Китай-Європа, адже транзитні можливості нашої країни мають потужний потенціал до росту».

З початку року в Україну прибуло вже 13 контейнерних поїздів із Китаю. Транзитом через Україну прослідувало 67 китайських поїздів. Прямі контейнерні поїзди з Китаю до України почали курсувати з червня 2020 року.

Трохи раніше торгово-промислова палата України повідомляла, що цей контейнерний рейс відправився 30 травня. Загальна довжина маршруту — близько 8 408 км. Проходячи через Монголію, Росію та інші країни, поїзд мав подолати їх за  20 днів.

Читайте також