Міжнародні новини, Новини

Фінляндію та Китай з’єднає новий залізничний маршрут

Фінська логістична компанія Nurminen Logistics оголосила про запуск ще одного потяга між Фінляндією та Китаєм. Про це пише Rail.insider із посиланням на Railway Supply.

Передбачається, що це може стати альтернативою за напруженої ситуації із перевезеннями на польсько-білоруському кордоні.

Цього місяця перший поїзд має вирушити на схід до Чженьчжоу з Гельсінкі. Така ж послуга буде доступна й у західному напрямку.

Фінський оператор має намір зробити Гельсінкі «новими воротами» на Новому шовковому шляху. Адже столиця Фінляндії — порт, а також вузол для залізничних вантажних перевезень.

Цього року Nurminen Logistics запустила рейси до Сучжоу, Цзінань та Цзяочжоу і вже обслуговує Чунцін та Хефей.

Нове сполучення з’єднає Гельсінкі з популярним логістичним центром у Китаї. Чженчжоу — столиця провінції Хенань у центральній частині Китаю та головний вузол національної транспортної мережі із залізничними лініями, що з’єднують Чженчжоу з Європою.

Поїзд Nurminen Logistics повинен бути адаптований для перевезення всіх видів вантажів та оброблятиме як повні контейнери, так і інші вантажі. Крім того, будуть використовуватися рефрижераторні контейнери, які дадуть змогу перевозити товари з контрольованою температурою.

Як повідомлялося раніше, з Китаю до України відправлено другий контейнерний потяг альтернативним маршрутом, що передбачає використання залізничного та морського транспорту.

Читайте також