Новини, Укрзалізниця

«Інтерпайп» заплатив майже 70 млн грн штрафу за змову на торгах Укрзалізниці

ТОВ «Інтерпайп Україна» сплатило штраф у сумі 69,3 млн грн за порушення антимонопольного законодавства. Антимонопольний комітет виграв відповідну справу у Північному апеляційному госпсуді, передає Rail.insider із посиланням на пресслужбу АМКУ.

Як зазначається у повідомленні, АМКУ встановив, що у 2018 році товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерпайп Україна», «Рєтек», «Транспортні інвестиції» та «Фірма «Інтервторпром», маючи спільні інтереси, домовилися імітувати конкуренцію під час торгів. Їхніми замовниками були філії ПАТ «Укрзалізниця». Загальна очікувана вартість за 42 процедурами закупівель запчастин до рухомого складу (а саме суцільнокатаних коліс та чорнових бандажів) становила майже 700 млн грн.

Переможцем у всіх процедурах стало ТОВ «Інтерпайп Україна». Проаналізувавши зібрані докази, Антимонопольний комітет довів змову компаній і наклав на них штраф загальною сумою понад 71 млн грн.

Як повідомлялося раніше, у жовтні 2020 року Антимонопольний комітет ухвалив рішення щодо штрафування компаній «Інтерпайп Україна», «Рєтек», «Транспортні інвестиції» та «Фірма «Інтервторпром” та заборони їм три роки брати участь у публічних закупівлях через порушення законодавства. ТОВ «Інтерпайп Україна» та інші учасники змови не погодилися з цим рішенням АМКУ та оскаржили його в суді.

 

 

 

Читайте також