Укрзалізниця вводить тимчасове обмеження на доправлення руди та концентрату до Словаччини. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт товариства.
Конвенція набере чинності з 30 серпня. Вона поширюватиметься на перевезення залізної, марганцевої та аглоруди, залізорудного концентрату та обкотишів, а також вугілля та вугільного концентрату до Словаччини. Йдеться про продукцію, що прямує на станцію Ганиська-при-Кошицях через Ужгород на адресу металургійного комбінату U. S. Steel Kosice.
Як повідомлялося раніше, у Словаччині проведуть колійні роботи по станції Требишів.













