Міжнародні новини, Новини

Казахстанська залізниця модернізує дільницю на маршруті Китай—Європа

Розпочалося будівництво другої колії на перегоні Достик—роз’їзд 19 і трьох приймально-відправних колій на роз’їзді 19 в Алакольському районі Алматинської області. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «НК «ҚТЖ».

Наразі триває підготовка ґрунту для укладання другої колії. Відсипано понад 110 тис. м куб. земляного полотна. Також здійснюється подовження трьох водопропускних труб і будівництво залізобетонного залізничного мосту.

На станції Достик проводяться будівельно-монтажні роботи зі спорудження земляного полотна для переукладання станційних колій. На роз’їзді №19 ведеться підготовка для монтажу опор зовнішнього електропостачання.

У роботах задіяні понад 80 осіб і 45 одиниць спецтехніки.

Розвиток дільниці — це частина масштабного проєкту з модернізації залізничного транспортного коридору Достик—Актогай-Мойинти—Жарик—Жезказган-Саксаульська—Кандиагаш—Актобе—Ілецьк. Реалізація проєкту дасть змогу підвищити швидкість руху поїздів, збільшити пропускну і провізну спроможність основного транзитного коридору Казахстану за маршрутом Китай—Європа.

Як повідомлялося раніше, вантажні залізничні перевезення між Казахстаном і РФ оформлюватимуться в електронному вигляді.

 

Читайте також