Новини, Новини бізнесу

Компанія Kernel надала підтримку армії та населенню на суму понад пів мільярда гривень

Компанія Kernel підбила підсумки надання підтримки Збройним Силам України, Територіальній обороні, співробітникам та населенню постраждалих регіонів у перші два місяці після широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Як повідомляє Rail.insider, результатам роботи присвячена окрема інтернет-сторінка.

«У цей важливий для нас усіх та України період ми допомагаємо ЗСУ, дбаємо про захист і безпеку співробітників та їхніх родин, а також підтримуємо мешканців регіонів присутності. Переконані – спільними зусиллями та об’єднані прагненням миру, ми щодня наближаємо перемогу!» – наголошують у компанії.

Загалом за перші 60 днів війни та з урахуванням податків, сплачених до бюджету України, спрямовано на допомогу 557,5 млн грн.

Йдеться про закупівлю понад 3,2 млн одиниць товарів.

Це, зокрема, 6,7 тис. бронежилетів, 7,2 тис. комплектів військової форми, 2 тис. касок, 1,1 тис. тепловізорів. Серед обладнання також квадрокоптери, рації та інше.

Екіпіровані понад 1 тис. співробітників компанії.

Крім того, у якості гуманітарної допомоги компанія передала майже 1 млн л олії та 5,4 тис. т зерна, а також консерви та інші продукти харчування.

Ще одним напрямом діяльності компанії у воєнний час стало переобладнання та передача автомобілів на потреби армії. Загалом задіяні понад 300 транспортних засобів.

У компанії Kernel повідомляють, що продовжують надавати допомогу, тож інформація щодо результатів цієї діяльності оновлюватиметься щомісяця.

Читайте також