Міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю “Українському радіо” висловив сподівання, що главу правління Укрзалізниці Євгена Кравцова буде звільнено з посади ще цього року.
«Сподіваюся, що в цьому році ми вже отримаємо цю інформацію і зможемо запустити конкурс на нового очільника. Я дуже на це розраховую. Незалежно від зміни політиків, підприємство й Наглядова рада залишаються незалежними, тож ми не можемо на це впливати», – сказав під час інтерв’ю Криклій.
Читайте також: Міністр інфраструктури Владислав Криклій поскаржився на низьку зарплату
[democracy id=”15″]
Дякуємо за відповідь!
Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.
Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики