Новини, Новини бізнесу

КВБЗ шукає робітників, інженерів та керівників

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» запрошує на роботу робітників, інженерно-технічних працівників, керівників середньої ланки та виробничих підрозділів. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу заводу.

Зауважується, що «умілі» робітники, «талановиті» інженери й організатори виробництва отримають робочі місця та соціальні гарантії згідно із законодавством. Зокрема, наголошується, що на КВБЗ чітко дотримуються законодавства щодо атестації робочих місць, надання пільг із пенсійного забезпечення робітникам зі шкідливими умовами праці, охорони праці в плані забезпечення спецодягом та взуттям, надання щорічної оплачуваної відпустки, оплати лікарняних у разі настання тимчасової непрацездатності, надання матеріальної допомоги від профспілкової організації.

Написано в оголошенні і про рівень зарплати: «Сьогодні у кваліфікованих робітників затребуваних спеціальностей, таких як зварник, слюсар зі складання металоконструкцій, вона дорівнює приблизно 1 тис. доларів. Важливий момент: із 1 грудня на КВБЗ оплату праці підвищено на 15—25%, робітникам-відрядникам виплачується премія. За підсумками листопада поновлено виплату премії й для інженерно-технічних працівників».

Окрім того, на підприємстві навчають машинобудівним спеціальностям. «На заводі є своя навчально-виробнича база, де учні протягом трьох місяців проходять курс теоретичного і практичного навчання й отримують професії токаря, зварника, фрезерувальника, слюсаря, маляра, кранівника, коваля-штампувальника та інші, усього — 26 професій. За період навчання нараховується оплата», — зазначається в оголошенні.

Запрошують як досвідчених фахівців, так і випускників професійно-технічних училищ, мешканців навколишніх сіл та міст, пенсіонерів.

Як повідомлялося раніше, КЕВРЗ шукає робітників на середню зарплату від 23 тис. грн.

Читайте також